Personal Training Pakket


Personal Training Pakket


100% resultaatgarantie


Personal Training Pakket

100% resultaatgarantie

Goed dat je de knop omzet en voor 100% resultaat gaat!

In onze club werken we met een internationaal Personal Training Concept, genaamd LAPT (Los Angeles Personal Training). De Verenigde Staten en vooral Los Angeles vormen de bakermat voor Personal Training (PT). Waar PT in het begin vooral exclusief was voor filmsterren en VIP’s is PT nu haalbaar en betaalbaar voor iedereen!

PT is de laatste jaren enorm in opkomst. Persoonlijke aandacht, een stok achter de deur en een heel gerichte en consequente aanpak zijn bewezen succesvol. Dit gaat een stap verder dan de begeleiding van onze Sportcoaches. De Personal Trainer traint 1-op-1 met jou samen en let dus veel scherper en nauwkeuriger op je vorderingen, waardoor je weer sneller resultaat boekt.

Benieuwd hoe jouw Personal Training traject eruit ziet? Neem dan vrijblijvend contact met ons op voor een persoonlijk intake gesprek waarbij wij jou een advies op maat geven en de bijkomende kosten in zicht brengen.